my diary

Blog se rozjíždí!

29. března 2011 v 16:43 | {♥blondie♥}
Ahojky! Tak, chtěla bych říct - blog se opět rozjíždí! A dess bude se mnou!
Ještě udělám popisky, nové rubriky atd.!

9 dní volnaa!

11. března 2011 v 18:08 | {♥blondie♥}
Čaukyy, tak je tu 9 dní volna! Možná tu budu, ještě nevím, tak pa!

U nás vedro jak........

28. února 2011 v 14:49 | {♥blondie♥}
Ahojkky! Teďka jsem přilítla ze školy. To vám řeknu - u nás je strašný vedro. Jak jsem přišla(zhruba před pěti minutama), tak už mam v sobě skoro celej hrnek vody, jakou mam žízeň. Ve škole jsem totiž měla jenom takový strašně sladký pití a navíc jenom půl litru. Tak co by ste tu dneska chtěli? Prosímm. Tak pp, možná tu ještě budu.

!Zrušené pozastavení!

25. února 2011 v 14:04 | {♥blondie♥}
Ahojky! Tak - mam dobrou a špatnou zprávu - ta dobrá - ruším pozastavení a ta druhá - měsíc tu nebudu tak často, možná tak hodinu denně. Protože když dostanu jedničku, můžu na počítač dvě hodiny a když dostanu dvojku, tak na čtvrt hodiny (co bych tu tu čtvrt hodinu asi dělala?) A polovina lidí navíc neposlalo výtvory do grafické školičky (je to víc jak měsíc), takže jí ruším. Promiňte, ale musím. A jinak jsem si všimla nového vzhledu blogu (to ty změny nemůžou udělat všechny najednou, sakra?) No, nic, tak pa!

Hm..... :D

22. února 2011 v 13:06 | {♥blondie♥}
Ahojky! Píšu zë školy, tak nemam moc času, no :D Ale - dneska jsem dostala pku jenom kuli tomu, že Bára nepřišla do školy a mla můj referát, kterej jsem mela číst, no :( Ale to je jedno. A co vy? Koukali jste na Superstar? Úžasný :) Tak pa.......
h

Se na to můžu v...........!

20. února 2011 v 18:49 | {♥blondie♥}
Čauky lidi! Máma zas dělá aférku jenom kuli tomu, že sem se chtěla jít vysprchovat ve stejnou dobu jako já a táta kuli tomu zas žvástá něco o tom, jak zavede doma nový pravidla. Tak pp! A co u vás? Taky rodiče pruděj a naštvou se kuli každý kravně? Tak pp!.

Superstááááááááááár!

20. února 2011 v 17:33 | {♥blondie♥}
Čauky! Konečně...................... Superstar! Nemůžu se dočkat! A vy?

Bude photoshop! :D

13. února 2011 v 11:49 | {♥blondie♥}
ÁÁhojky! Lidi!, já jsem tak šťastná! 1.- Vrátila se máma z františkových lázní a přivezla mi hodně dárků, 2.- Budu mít photoshop! Konečně jsem toho bráchu překecala! Jo! Jak se máte? A co novýho? A co by ste tu dneska vůbec chtěli? Něco vám přednastavím na druhou až pátou hodinu, protože tu v ten čas nebudu. Ale budu tu od pěti do osmi. Takže se těšte! Pp!

Ne ne ne ne ne ne ne ne!

12. února 2011 v 11:24 | {♥blondie♥}
Už je to tak! Rozbila se mi galerie, takže nový dess zatím nebude. Prostě jsem místo křížku dal zavří  a ted se s tim nedá nic dělat, nedaj se vkládat obrázky, prostě nevim co s tim. Nevíte někdo?

Ahojky! bude novej dess

12. února 2011 v 10:29 | {♥blondie♥}
Ahojky! Dneska bude new dess! Tenhle se mi fakt nelíbí. Takže za chvilku tu bude nový. Zatim pp!

dobrý....

9. února 2011 v 18:26 | {♥blondie♥}
Ahojky, tak jsem nakonec nevykrvácela :) Jenom mam mlou jizvu no :D Sice jsem se měla ozvat už před čtyřma hodinama, ale nestíhala jsem. Tak pp. Zítra tu budu víc!

Jauvajs......

9. února 2011 v 13:56 | {♥blondie♥}
Ahoj lidi! Moje malá ségra mě řízla do prstu žiletkou, tak nevim jaktu krev zastavit :( Ozvu se pa. PS: Jestli se do hodiny neozvu, tak sem vykrvácela :D

Alooha, lidi!

8. února 2011 v 16:18 | {♥blondie♥}
Ahojky! Jak se tu máte? Já se mám skvěle! Jinak promiňte, že jsem tu nebyla, neměla jsem čas, nemůžu pořád sedět u kompu ;) Včera u nás bylo skoro 13 stupňů, tak jsem byla jsem se dvěma kámoškama ve městě a pak v knihovně. Asi tři hodiny. Dneska taky půjdu ven, ale jenom na hodinu si zablbnout k fontáňě u školy s Verčou a Viky. Dneska je taky pěkně, ale ne  jako včera.

Objednala jsem popisky

6. února 2011 v 10:51 | {♥blondie♥}
Ahojky, tak jsem vám objednala nové popisky. Budou pěkný :) Jak se máte? Já skvěle! Včera jsem sice na ten Nezvratný osud nevydržela, ale pokusím se ho najít na MEGAVIDEU.
Co tu dneska chcete? Přidám sem jarní módu. V novinách jsem četla, že budou frčet 50. léta.
A dál se už nechte překvapit :)

Dobrou noc!

5. února 2011 v 22:00 | {♥blondie♥}
Ahojky, lidi! Dobrou noc přeju! Všem!

Comeback, James Bond, Nezvratný osud a pak spáááát!

5. února 2011 v 19:29 | {♥blondie♥}
Ahojky, lidi! Teďka jsem dokoukala na tý útržky z Comebacku, byly fakt dobrý! Jinak pak se budu koukat na Bondovku a přitom si budu číst, potom budu koukat na nezvratný osud a pak spát! Ten nezvratný osud- doufám, že ho přežiju (to jako že neusnu :D)  Tak pp!

Dobré ráno!

5. února 2011 v 8:32 | {♥blondie♥}
Dobrý ranko, lidičky! Jak se dneska máte? Možná předělam popisky, nevim. Líběj se vám? Mě příjdou moc obyčejný. Dneska opravdu už přidam ten můj názor na ty nespravedlivý blogový soutěže. Tak papa!

Zítra bude new dess....

3. února 2011 v 18:34 | {♥blondie♥}
No nazdar. Zítra tu bude ten new dess. Mam pěkně blbou náladu, takže to "no nazdar", toho si nevšímejte, jenom prostě mam zas ty svý výkyvy nálad kuli bráchovi. Tak pa.

Bude (možná) nový dess!

3. února 2011 v 16:42 | {♥blondie♥}
Ahojky! Možná tu bude new dess! Ale akorát nevím s kým :( teda vím jo, ale potřebuju odstín modro-šedé. Nemá někdo jeho kód? Byla bych moc vděčná :) Jinak- jak se máte? Já dobře, ale teda až na ten dess :( :) Tak pp, pokusím se něco udělat. Brácha mi nechce stáhnout ps a já to neumim :D Ale mam pf. Tak fakt už pp!

Zítra vybírám spolumajitelky!

2. února 2011 v 19:27 | {♥blondie♥}
Ahojkyy!  Jak se máte?  Já skvěle! Konečně mám čistou hlavu! :D Myslím to dvojsmyslně- zrovna jsem si umyla vlasy a vyřešila jsem spor s (ne)kamarádkou ve škole. Chcete tu zítra nový dess, nebo chcete tenhle? Mě je to jedno, jenom mi záleži na tom, aby se dess líbil vám. Zítra vyberu tu novou spolumajitelku, takže máte čas se do zítka do tří hodin odpoledne přihlásit TADY.

sel
Jinak- co tu zítra chcete? Určitě pidám něaké tipy na knížky a píspěvek do diskuze. Bude o nespravedlivých blogových soutěžích. No, nechte se překvapit. Tak pa!

{♥blondie♥}

brácha je debil :/

1. února 2011 v 14:41 | {♥blondie♥}
Ahoj, :( Brácha mi teďka jako nadává že sem mu něco omylem sklepla. To vážně nedokáže pochopit :/ No, jak se máte? Já napůl dobře, napůl blbě. Tak pa, budu tady do půl sedmý.

hej jako deska jenom dva lidi?

1. února 2011 v 13:25 | {♥blondie♥}
Ahojky! Dneska už dva lidi! Takže asi lidi, terý nejsou ve škkole :/  Ale doufam že tu bude víc :D A jak se máte? Já úžasně, mám dvojku z matiky! Konečně jsem si opravila tu pětku, ale co vám budu taky řikat žejo!¨Tak už musim pa!

O.N.L.I.N.E 5!

31. ledna 2011 v 16:13 | {♥blondie♥}
Ahojky, lidi! Mám online 5! Dělátem i strašnou radost :D Na minulých blozích jsem měla maximálně 2, ale to jsem je měla přes rok. A tenhle mám ani ne dva měsíce! Fakt díky! :D

Tak jak mi dopadlo vízo :D

31. ledna 2011 v 15:43 | {♥blondie♥}
Ahojky, lidičky! Jak vám dopadlo vízo? Mě takhle: čj-1, matika-3, aj-2, příroďák-2, ďěják-2, a výtvarka apod. 1. Uplně bezvadný :D . Až na to, že mi učitelka dala lepší trojku, ale bylo by lepší, kdyby mi dala horší dvojku. A co vy? Pochlubte se do komentářů :D

Konečně jsem si uklidila skříň!

30. ledna 2011 v 18:26 | {♥blondie♥}
Ahojky, lidi! Konečně jsem si uklidila tu skříň a DOHRÁLA GOLD MINERA! Stálo mě to asi 1000 nervů, ale za to mi to stálo. Jinak zítra tu přibyde další díl "CO NA SEBE"! Bude to tentokrát o tom, co si vzít do kina. Budete hodně překvapení, budou to pěkné looky. Už musím jít tak pa!
 
 

Reklama