beauty

Neporazitelná beauty trojka!

10. února 2011 v 17:49 | {♥blondie♥}
Určitě to znáš- ráno, než jdeš do školy, napatláš na sebe make-up, pudr, oční stíny, linky, řasenku a všechno možný další. Poradím ti, jak ale nevypadat jak zmalovaná pipina, ale přitom vypadat dobře, ale ani ne jako malý dítě.

Budeš potřebovat- řasenku, lesk na rty (nejlíp ten s efektem "skleněných" rtů) a korektor (tip!- oriflame s léčivými účinky)

1.- Řasy obtáhni dvakrát řasenkou. Pozor! Když si jdeš namáčet štěteček, nepumpuj, do lahvičky se dostane vzduch. Možná si ani nikdo nevšimne, že řasenku máš, ale udělá to pěkný dojem, i když se ti to nezdá.

2.- Pupínky zakryj korektorem. Než korektor použiješ, nejdřív s ním přejeď kousek ruky, aby si ho měla čistý. Nikdy, ale opravdu nikdy ho "nenačmárej" na obličej a ne že to pak rozetřeš! Vždycky ho trošku nanes na místo, kam je potřeba a trošičku na něj poklepej prstem.

3.- Rty přejeď leskem na rty. Lesk na rty, u kterého štěteček spadnull na zem, nepoužívěj. Mohla by se ti do pusy dostat infekce.


Tak, doufám, že se článeček líbil, a pomohl vám. Co tu chcete dál? Nápady pište do komentářů :)

Cvičení na vnitřní stranu stehen!

30. ledna 2011 v 9:00 | {♥blondie♥}
Na nohou nemáme jen jeden jediný sval, a tak je potřeba je posílit ze všech stran, aby jsme žádný nezanedbali.
                                                 více v cč.

Jak si správně oholit nohy?

25. ledna 2011 v 17:25 | {♥blondie♥}
Dokud je nemáš, připadáš si jako dítě a když ti konečně narostou, snažíš se jich všemi možnými prostředky zbavit! Ano, řeč je o chloupcích, o těch proklatých tenoučkých štětinkách, které trčí na nejrůznějších místech tvého těla.
ŽILETKA
Jde o nejrozšířenější způsob depilace, proto si v obchodech můžeš vybírat z opravdu velkého množství holítek. Jak vybrat to správné? Pokud máš citlivou pokožku, používej určitě jednorázové žiletky a pokud tvoje kůže něco vydrží, kup si holítka na víc použití (je to ekologičtější). Pokud chceš mít po holení krásnou pokožku bez červených teček, nikdy nenahrazuj pěnu na holení mýdlem, po depilaci se opláchni studenou nebo vlažnou vodou a natři se speciálním krémem po holení, který má sklidňující účinky.
Výhoda: Žiletkou se můžeš holit kdekoliv na těle a pokud to zvládneš, dá se použít i na obočí.
Nevýhoda: Tento typ holení není tak účinný a musí se opakovat častěji.

Vosk
Velmi účinné odstraňování chloupků je horkým voskem. Ten se dá koupit ve všech drogeriích, takže kvůli tomu nemusíš do kosmetického salonu. Pozor! Ne každý má ale na tuhle metodu povahu, je totiž velice bolestivá. Funguje to tak, že si vosk rozehřeješ v horké vodě, potom ho naneseš plastovou stěrkou na nohy, ty pak překryješ proužky ze speciálního materiálu. Počkáš chviličku, až se vosk k proužkům přilepí a pak proužek prudce z nohy strhneš. Auuu!
Výhoda: Po aplikaci vosku vydrží pokožka bez chloupků mnohem déle.
Nevýhoda: Nesmí se používat na třísla a oblast bikin.

Líčení pod brýle

22. ledna 2011 v 16:58 | {♥blondie♥}
Nosíš brýle a nevíš, jaký make-up je pod ně ten pravý? Ukážeme ti, jak na to.
První, co by sis měla uvědomit je, že brýle na dálku oči zvětšují, zatímco brýle na blízko je zmenšují. Proto pro první případ jsou vhodnější stíny matné a jemných barev, zatímco brýle na blízko snesou barevnější líčení.

Jako pro jakékoliv jiné líčení je základem sjednocená pleť, tzn. po hydrataci použij korektor - potřebuješ-li skrýt nedokonalosti, a pak podle svého zvyku pudr nebo make-up. Jestli máš mastnou pleť, zaslouží si zafixovat minerálním pudrem, vydrží déle matná.
Pokud bez brýlí moc nevidíš, nasaď si je a zkontroluj, že pleť vypadá skvěle! :)

Krásná jako celebrita!

16. ledna 2011 v 14:05 | {♥blondie♥}
Jejich styling je originální!, prostě vědí jak na to, aby ve světlech reflektorů vždycky zářily! Ano, jsou to celebrity které ví jak na to, aby byly sexy ale přitom nevypadaly zmalovaně nebo si zbytečně nenaložily pár let navíc.

                             
1)
Vlasy jako samet!
 Základ je v kvalitním šamponu a šetrném mytíbez zbytečného drbání pokožky hlavy a rvaní vlasů nevhodným hřebenem! Pokud nemusíš, vlasy nefénuj, nech je jenom volně proschnout a zásadně používej kondicionér!

2) Sametová pleť.
Jak na to? Vždy se a) odlič, i kdybys měla usnout s tamponem a odličovací vodou v ruce! Za b) používej kosmetiku vhodnou pro sebe, což znamená, že nebudeš "krást" mámin noční krém a s pupínky bojovat tátovou vodou po holení. Nech si v lékárně ZDARMA zjistit, jaká kosmetika by pro tebe byla ta nej!

3) Buď tak trochu lakomá!
Jasně, jsi fakt kámoška když se s kdekým rozdělíš o řasenku, pudr a lesk na rty ale můžeš si tak zbytečně "pomoct" k oparu nebo záňětu oka!

4) Hydratuj prostě všechno!
Vlasy hydratačním sérem, rty ošetřujícím balzámem, ruce krémem s glycrinem a celé tělo tělovým mlékem! A nezapomeň na pitný režim! Vypij alespoň dva až tři litry vody denně!

jak na úžasné tělo

15. ledna 2011 v 17:18 | {♥blondie♥}
Každá z nás chce být krásná, ale jakmile si řekne, že přestane jíst bonbóny a brambůrky, další den je uvidí ve slevě a hnedka kupuje. Nebo si řekně, že se každý den bude mazat krémem na obličej, ale další den bude prostě unavená a hned s tím praští.

                                                                      
loreal
                  
                                                                         PLEŤ
pleť bys měla každý den ráno pečlivě čistit, jinak se pupínků nezbavíš. Nejlepší je začít ještě když máš čistou pleť(bez pupínků atd.). Velice doporučuji pleťovou vodu a krém v obrázku nahoře. Dost mi pomáhají, za ten zhruba měsíc a něco mám úplně čistou pleť. Pleťovou vodou by ses ale neměla mazat ráno, protože by ti to jen vysušilo pleť. Krém ale musíš používat ráno i večer, a to po nanesení pleťové vody. Ráno, než si dáš krém na obličej, musíš si ho opláchnout vodou, aby se krém z večera nevrstvil.

                                                                    POSTAVA
Jestli jseš závislá na bonbónech, zkus si prostě ty sáčky bonbónů dát do skříně, opravdu to funguje. Prostě si je dáš na místo, kam se tak často nekoukáš a za den už si na ně ani nevzpomeneš. Nemusíš se jich ale úplně zříst, dej si třeba jeden za dva dny.
 
 

Reklama
Reklama