Leden 2011

O.N.L.I.N.E 5!

31. ledna 2011 v 16:13 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahojky, lidi! Mám online 5! Dělátem i strašnou radost :D Na minulých blozích jsem měla maximálně 2, ale to jsem je měla přes rok. A tenhle mám ani ne dva měsíce! Fakt díky! :D

Tak jak mi dopadlo vízo :D

31. ledna 2011 v 15:43 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahojky, lidičky! Jak vám dopadlo vízo? Mě takhle: čj-1, matika-3, aj-2, příroďák-2, ďěják-2, a výtvarka apod. 1. Uplně bezvadný :D . Až na to, že mi učitelka dala lepší trojku, ale bylo by lepší, kdyby mi dala horší dvojku. A co vy? Pochlubte se do komentářů :D

"CO NA SEBE" do kina-2.díl zimní edice

31. ledna 2011 v 7:15 | {♥blondie♥} |  trendy
Tak vám tu přináším druhý díl "CO NA SEBE"! Snad se bude líbit!

Už se ti někdy stalo, že tě kámoška narychlo pozvala do kina, ale ty jsi neměla co na sebe? Neboj, poradím ti, "CO NA SEBE"!

Varianta 1.
Vezmi si na sebe tříčtvrteční černé legíny a doplň je kratšími bílými šaty nebo bílým delším tričkem. Přes to obleč ještě džínovou bundu, ale nezapínej ji. Můžeš ještě doplňit náhrdelníkem z "céček" nebo řetízkem na krk s výrazným přívěskem. Můžeš si vzít ještě čelenku s mašlí, která se hodí ke kabelce, ale neber si ji, pokud si uděláš náhrdelník z "céček". Vypadalo by to už přeplávcaně. Přihoď menší kabelku a černé kozačky, a máš "CO NA SEBE"!.

Varianta 2.
Obleč si úzké bíle džíny, k nim bílé tričko s krátkým rukávem a na něj modré tílko. Přes to hnědý silný pásek (nejlépe jakoby "pletený") s velkou sponou. Kolem krku si obmotej třpytivou tenkou šálu, která ladí k pásku. Obmotej jí kolem krku jednou a nech jí volnou. Levý konec šály můžeš taky zastrčit do pásku.

Konečně jsem si uklidila skříň!

30. ledna 2011 v 18:26 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahojky, lidi! Konečně jsem si uklidila tu skříň a DOHRÁLA GOLD MINERA! Stálo mě to asi 1000 nervů, ale za to mi to stálo. Jinak zítra tu přibyde další díl "CO NA SEBE"! Bude to tentokrát o tom, co si vzít do kina. Budete hodně překvapení, budou to pěkné looky. Už musím jít tak pa!

"CO NA SEBE" škola-1.díl zimní edice

30. ledna 2011 v 15:04 | {♥blondie♥} |  trendy
Už se ti stalo, že jsi zaspala, a nevěděla jsi co rychle na sebe? Nebo máš všechna dobrá trička v prádle? Poradím ti, co na sebe, aby se ti něco podobného už nestávalo!

1. Ráno.

Obleč si kostkovanou holčičí košili s krátkými, nebo tříčtvrtečními rukávy, džíny a kozačky. Navrch dej náhrdelník a vlasy si spleť do dvou copů. K tomu ještě prsten s výrazným kamenem a  řetízkový náramek. Obleč si bundu, nejlépe černý kabát.

"CO NA SEBE" úvod

30. ledna 2011 v 14:14 | {♥blondie♥} |  trendy
Ahojky lidi, je tu úvod seriálu "CO NA SEBE"! Co tu bude? Bude tu vlastně taková stylová poradna. Bude tu po celý jeden rok. Takže vlastně stylový poradce po celý den. Příklad- jsi u moře.  Poradím co na snídani, oběd, večei a co na výlety. Bude to rozdělené na díly (zhruba milion dílů). Vím, že vás tím mořem asi pěkně štvu, ale nedá se nic dělat :) Tak pp, zas tu budu do půl sedmé.

Cvičení na vnitřní stranu stehen!

30. ledna 2011 v 9:00 | {♥blondie♥} |  beauty
Na nohou nemáme jen jeden jediný sval, a tak je potřeba je posílit ze všech stran, aby jsme žádný nezanedbali.
                                                 více v cč.

Promiňte, že jsem tu nebyla.

29. ledna 2011 v 18:22 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahoj, promiňtě, že jsem tu nebyla. Včera jsem byla 7 hodin u dědy a babičky na oslavě, byla jsem tam do dvanácti, takže jsem pochopitelně hnedka padla jak mrtvá do postele :) Zítra přidám "co na sebe na dovolené" a ještě něco, ale nevím ještě co.
gepard
Konečně si chci přeskládat skříň, myslím jako roztřídit na trička s krátkým rukvem, trička s dlouhým rukávem, na džíny, kalhoty, sukně, šaty atd. Doteďka tam vládla anarchie, tak doufám, že mi to uklizený taky vydrží :)  Tak jak jsem slíbila, zítra tu bude co ke čtení :) Jinak k snídani jsem měla piiškotový jogurt :) Nevěděla jsem, že něco takového vůbec existuje!?. Ale byl dobrej :) Skoro jsem dohrála gold minera! musím vám to říct! Mám strašnou radost, pokračovat v něm budu zítra.

Tak PáPá!

Originální věšák!

27. ledna 2011 v 6:00 | {♥blondie♥} |  vyrob si sama
Máš doma starou podprsenku, která se ti nechce vyhazovat, a tvoje ségra nebo sestřenice jí nechtjí? Nevadí! Poradím ti, jak jí využít!

 1. Udělej si z ní věšák! Prostě a jednoduše- za ramínka jí pověs na zeď, a máš originální věšák na šampony atd! Zní to asi trošku blbě, ale když si jí vyzdobíš mašličkama atd. bude to vypadat úchvatně!

málem jsem dostala infarkt =D

26. ledna 2011 v 18:10 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahojky, lidičky! K nadpisu: hledala jsem na googlu kreslené vtipy, a najednou mi vyjela taková ta tabulka s trojákem! Málem jsem dostala infarkt! =) Ale jako dobrý, sklepala sem to :) Nepřeju vám to zažít xD V pátek jdeme bruslit(jak jsem zmiňovala v minulém článku). Tak se těšim! Nemůžu si pomoct! Musim prostě ty nový brusle vyzkoušet! A daj se přenastavit na kolečkový! Škoda, že na nich neumim. Páni, na bruslích jsem nestála snad rok!

Tak pp {♥blondie♥}

V pátek bruslení!

26. ledna 2011 v 15:05 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahojky! V pátek jsu se školou bruslit! Nejdu sice na bruslák poprvý, ale poprvý v tomhle roce. Asi to zní docela blbě, ale mam radost! Dostala jsem v pátek k narozkám nový brusle, protože ty starý mi už nebyly. Ty minulý byly na šněrování, tyhle jsou na přezky a jsou posouvací. Jediný co na bruslení nesnášim jsou soutěže! Soutěže, soutěže, soutěže! Všichni mi pak akorát nadávaj, že nic neumim, stejně jako s tělákem!. Tak ahoj, ještě tu bud, asi do půl sedmý :)

Jak se zbavit starého oblečení, doplňkú atd, aniž bys je vyhodila?

26. ledna 2011 v 14:54 | {♥blondie♥} |  others
Máš doma spoustu starého oblečení, doplňků, sponek do vlasů, časopisů, ......? V tomhle článku se dozvíš, jak s nimi naložit, aniž bys je vyhazovala.

 1. Uspořádej s kámoškama bazar! U jedné kámošky se sejdete a každá  přinese to, co už se jí nehodí. Navzájem si věci budete vyměňovat. Báječně se u toho pobavíte.
 2. Věci, které žádná kamarádka nebude chtít, odneste do dětského domova nebo do nemocnice. Děti z nich budou mít určitě velikou radost!
 3. Trička, která ti ještě jsou, ale nesedí ti ke vkusu uprav! Našij na ně korálky, různé mašle atd!
 4. Staré časopisy(jestli to teda nejsou moc velké saláty) odnes do knihovny, ať si je užijí i další!
 5. Staré knížky, hračky atd. můžeš prodat na BRAVOGIRL, BRAVO nebo na AUKRU!
 6. Máš doma hodně padesátníků a nevíš, co s nimi? Jeden si schovej(jednou bude mít velkou hodnotu!) a z ostatních udělej koláž, třeba z nich na velkou čtvrtku nalep první písmeno tvého jména a pověs na stěnu v pokojíku! (tip: můžeš je ještě předtím barevně natřít!)
 7. Jestli alespoň jeden bod splníš, prospěješ životnímu prrostředí a ještě ušetříš místo v pokojíku!

Jak si správně oholit nohy?

25. ledna 2011 v 17:25 | {♥blondie♥} |  beauty
Dokud je nemáš, připadáš si jako dítě a když ti konečně narostou, snažíš se jich všemi možnými prostředky zbavit! Ano, řeč je o chloupcích, o těch proklatých tenoučkých štětinkách, které trčí na nejrůznějších místech tvého těla.
ŽILETKA
Jde o nejrozšířenější způsob depilace, proto si v obchodech můžeš vybírat z opravdu velkého množství holítek. Jak vybrat to správné? Pokud máš citlivou pokožku, používej určitě jednorázové žiletky a pokud tvoje kůže něco vydrží, kup si holítka na víc použití (je to ekologičtější). Pokud chceš mít po holení krásnou pokožku bez červených teček, nikdy nenahrazuj pěnu na holení mýdlem, po depilaci se opláchni studenou nebo vlažnou vodou a natři se speciálním krémem po holení, který má sklidňující účinky.
Výhoda: Žiletkou se můžeš holit kdekoliv na těle a pokud to zvládneš, dá se použít i na obočí.
Nevýhoda: Tento typ holení není tak účinný a musí se opakovat častěji.

Vosk
Velmi účinné odstraňování chloupků je horkým voskem. Ten se dá koupit ve všech drogeriích, takže kvůli tomu nemusíš do kosmetického salonu. Pozor! Ne každý má ale na tuhle metodu povahu, je totiž velice bolestivá. Funguje to tak, že si vosk rozehřeješ v horké vodě, potom ho naneseš plastovou stěrkou na nohy, ty pak překryješ proužky ze speciálního materiálu. Počkáš chviličku, až se vosk k proužkům přilepí a pak proužek prudce z nohy strhneš. Auuu!
Výhoda: Po aplikaci vosku vydrží pokožka bez chloupků mnohem déle.
Nevýhoda: Nesmí se používat na třísla a oblast bikin.

Jak na rozcestníky?

22. ledna 2011 v 17:07 | {♥blondie♥} |  vyrob si sama
Spousta lidí neví, jak na rozcestníky, tak tu dávám návod.

dohromady pod názvem Televize, tak musím:
1.Založím si rubriku:Televize,Seriály a Film (takže mám 3 rubriky)
2.Dole na liště si otevřu ještě jednu stránku kde bude můj blog
3.Vrátím se zpátky do nastavení blogu a najedu na Články a dám Nový článek
4.Dám tomu třeba názem Rozcestník-Televize a v okénku rubriky označím rubriku Televize
5.Najedu do svého blogu a v Menu mám rubriku Seriály, tu myší označím a dám Ctrl C
6.Vrátím se do psaní nového článku a najedu si myší jako kdybych chtěla psát článek a zmáčknu Ctrl V
7.Objeví se mi tam barevně označená rubrika Seriály. Takhle to udělám i s rubrikou Filmy a vložím ji pod rubriku Seriály
8.Potom ten článek zveřejním a najedu do Nastavení, pak na Rubriky a u rubrik Seriály a Filmy označím skrýt vždy
9.Když budu chtít vkládat nějaký článek třeba do rubriky seriály tak do vkládám do rubriky Seriály a NE do rubriky Televize
Nebojte se toho,já to na poprvý taky nepochopila,četla sem to víckrát
za sebou
a přitom to i rovnou skoušela....doufám že vám to pomůže =)

Líčení pod brýle

22. ledna 2011 v 16:58 | {♥blondie♥} |  beauty
Nosíš brýle a nevíš, jaký make-up je pod ně ten pravý? Ukážeme ti, jak na to.
První, co by sis měla uvědomit je, že brýle na dálku oči zvětšují, zatímco brýle na blízko je zmenšují. Proto pro první případ jsou vhodnější stíny matné a jemných barev, zatímco brýle na blízko snesou barevnější líčení.

Jako pro jakékoliv jiné líčení je základem sjednocená pleť, tzn. po hydrataci použij korektor - potřebuješ-li skrýt nedokonalosti, a pak podle svého zvyku pudr nebo make-up. Jestli máš mastnou pleť, zaslouží si zafixovat minerálním pudrem, vydrží déle matná.
Pokud bez brýlí moc nevidíš, nasaď si je a zkontroluj, že pleť vypadá skvěle! :)

Chcete nový design?

22. ledna 2011 v 16:16 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahoj, teďka jsem byla vykoupat naší želvičku. Chcete tu nový design? A s čím? Pořád přidávám jenom deníček, chce to něco nového. Projdu si staré časopisy a přidám z nich něco.
Pište s kým chcete ten dess, jestli napíšete, bude ještě dneska :)  Tak prosím pište, pište, ať to tu máte hezčí :)

S pozdravem-{♥blondie♥}

Ahojky, oslava byla super!

22. ledna 2011 v 10:08 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahoj, lidi! Včera jsem měla narozky. Jak se máte? Promiňte mi, že jsem tu včera nebyla, byla u nás babička s dědou na oslavě, tak by to asi nebylo slušný psát článek když je návštěva u nás :) Dneska přidám taky tu grafickou školičku. Ještě mi neposlaly všechny soutěžící svoje výtvory, takže máte čas do 19:00 h., jinak vás ze školičky vyřadím (vyjímka je pozastavení).
Tak pp.

GRAFICKÁ ŠKOLIČKA! 1. zadání!

20. ledna 2011 v 14:35 | {♥blondie♥} |  graphic
Takže-přihlásili se:kačul :D
                             S e l e n a <3
                             (x eliShka x)
                             ►Miss.jahůdka◄
                             Jokinka♥
                             niky-girl

celkem 6 lidí.

Tak první zadání zní takhle:
 1. uděláte základní design
 2. tenhle a tenhle obrázek použijete
 3. Nápis: Selena Gomez+váš blog nebo přezdívka
 4. Brushe jsou na vás
 5. rozměry: 600x400 pixelů
 6. Barvy: na tobě
 7. pošlete mi ho spolu s pozadím okrajů a pozadím stránky na mail mitchie2@seznam.cz
 8. Posílejte do soboty 22.ledna!

zítra mám narozky :)

20. ledna 2011 v 13:33 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahoj, lidi! Zejtra mam narozky! ÁÁÁÁ-konečně! Už se těším mooooooooc!  Dneska jsme se třídou byli na becśedě o dravcích, a kdo má tenhle tejden svátek nebo marozky tak si mohl podržet sovu! Byla tak maličká. Nevážila ani jako můj mobil (a ten je lehkej dost). Neni tu někdo kdo by mi udělal design? Že by sme se domluvili na barvách atd. Jsem strašně zvědavá co dostanu od kámošek a doma :) Co by ste tu chtěli přidat? Můžete psát cokoliv, ale akorát ne celebrity atd. prosím :) Tak se tu mějte, budu tady do večera :)

Teď jsem se vrátila

19. ledna 2011 v 16:46 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahojky. Teďka jsem se vrátila z globusu. Jeli jsme tam s babičkou, bráchou a dědou, protože potřebovali něco opravit, tak nás vzali s sebou. Mam i fotky, ale ty sem nebudu přidávat, protože by to nestálo za nic, akorát slunce a seno. Dneska přidám pár fotek a tipy. Tak se tu mějte, komentáře by neuškodily :) Tak ahoj, budu tu do půl sedmý

musim si přetahat obrázky xD

18. ledna 2011 v 16:44 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahojky, dneska máte poslední monost se přihlásit do grafické školičky( článek dole ). Musim si ještě přetahat do složky obrázky tak zatim pp!

prosím moc o hlasy na xgirl!

17. ledna 2011 v 17:29 | {♥blondie♥} |  my diary

ahoj, moc vás prosím o hlasy tady! pro {♥blondie♥}!!!!!!!!! moc děkuju všem!


ONLINE 6!!!!

17. ledna 2011 v 17:08 | {♥blondie♥} |  my diary
jupííííííííííííííí je tu online 6! moc děkuju lidi!

GRAFICKÁ ŠKOLIČKA! přihláška

17. ledna 2011 v 14:03 | {♥blondie♥} |  graphic
Ahojky, rozhodla jsem se pro grafickou školičku, takže kdo bude chtít, tak:

 1. přezdívka
 2. blog
 3. co umíš z grafiky? (ořezávat, kopírovat, ...)
 4. musíš mít photofiltre! (nejlíp studio¨)
 5. všichni, co úspěšně projdou školou, dostanou grafické vyznamenání (diplom).
 6. budeš dodržovat pravidla?

PRAVIDLA:
 1. tvojí upravenou grafiku nikomu nebudeš nabízet!
 2. budeš se snažit!
 3. tvoje grafické nedostatky po ukončení konkurzu nebudeš svádět na mně!
 4. můžeš se mně během školičky na cokoliv zeptat, ale nesmí to být otázka, kterou bych ti napovídala a znevýhodňovala ostatní v kurzu!
 5. něak si obstaráš photofiltre! (pokud ho teda nemáš)
 6. zadání za tebe NIKDO jiný nebude dělat!
 7. NEBUDEŠ používat photoshop nebo jiné lepší programy než je photofiltre!
 8. budeš dodržovat pravidla.

úžasný zvonění pana učitele :D

17. ledna 2011 v 13:50 | {♥blondie♥} |  my diary
Ahojky, lidičky! Dneska dobrej den. Zrovna o přírodák panu (staršímu) učiteli zazvonil mobil, ale takový zvonění a jakoby si ho nahrál přímo z ňáký veselky. Celá třída se tlemilaEnhanced by Smiley Central
Tedka posloucham who i am od Nicka Jonase. Úžasná písnička, poslechněte si jí.
A co vy? U nás jsou pořád povodně Enhanced by Smiley Central, ale já naštestí ydlim an kopci, tak dobrý ale je mi líto lidí, který si nestihli vyklidit zahrádky(u nás ppod parkem je zahrádkářská kolonie).